Toggle navigation
Menu
Events
Results
Contact
Your Registration
0
Login
Login
EN
DE - deutsch
EN - english
FR - français
Mousel´s Laf
list of participants
Mousel´s Laf
list of participants
10 Meilen
switch Discipline (10 Meilen)
10 Meilen
3 Meilen
Startunterlagen
to the registration
Download complete list
All participants of the discipline:
10 Meilen
Lastname
Firstname
M/F
Status
Startnumber
Nation
Club
Reus
Mario
161
ZAK
Schmit
Claude
5
LUX
CAEG
Frisch
Pamela
6
LUX
Laaftreff Hesper
Weitzel
Fons
7
LUX
Schmit
Mike
8
LUX
SpeciaL Olympics Luxembourg spiridon08 Lëtzebuerg
Rodrigues
Eric
9
LUX
Ernster
Pascale
10
LUX
Kramer
Rene
11
LUX
Kulik
Damian
12
POL
NSL Stroossen
Weber
Véronique
13
LUX
Mousel
Yves
14
LUX
Weber
Valerie
125
LUX
Herren
Manuel
15
LUX
AS Douanes
Majima
Yutaka
16
JPN
Kuptsov
Vladimir
17
RUS
Stucchi
Jonathan
18
LUX
A.S. Douanes
Coast
David
19
LUX
Schaack
Yves
20
LUX
Celtic Diekirch
Van Rijswijck
Pit
21
LUC
RunningAgainstCancer
Schanen
Nathalie
22
LUX
Hilbert
Thierry
23
LUX
AS Douanes
Kerschen
Mike
24
LUX
SCHLEICH
CARINE
25
LUX
Goergen
Hermann
26
LUX
Team Runners por Lima
Bechter
David
27
DEU
ONeill
Marion
28
FRA
Rosa
Quispe
29
LUX
Bernert
SEQUEIROS
30
LUX
Peschiaroli
Dorina
31
LUX
Fatbetty
Krier
Michele
32
LUX
Pit
Gillen
33
LUX
CAE Grevenmacher
Schlick
Frank
34
LUX
Feyder
Tamara
35
LUX
Fandel
Francoise
36
LUX
Mathias
Luc
37
LUX
Ville de Luxembourg
Konsbruck
Bob
38
LUX
Gaudron
Jean-luc
39
LUX
Trilux
Dziadek
Anja
40
LUX
Trilux
Dondlinger
Thierry
41
LUX
Rodrigues
Maria
42
POR
Fixemer
Alain
43
LUX
Egilsdottir
Runa
44
LUX
Trilux
Wagener
Gilles
45
LUX
BIL RUNNERS
Greiveldinger
Mike
46
LUX
Stoffel
Monique
47
LUX
Paulus
Daniele
48
LUX
Gloden
Leon
49
LUX
Lehners
Scharel
50
LUX
C.A.E.G.
Franco
FAUZZI
51
LUX
NEY
Mike
52
LUX
SEQUEIROS
Matheus
53
LUX
Zaghbib
Abdel
54
LUX
CAE Grevenmacher
Diderrich
Pierre
55
LUX
LT Hesper
Chen
Jiaxing
56
CHI
Dicken
Josyane
57
LUX
Arend
Marc
126
LUX
Celtic Diekirch
Michalski
Gérald
58
LUX
Willems
Daniel
59
LUX
Krier
Eric
60
LUX
Foubert
Léa
61
LUX
Hermes
Charles
62
LUX
Mouton
Marc
63
LUX
Klonski
Luc
64
LUX
Spiridon 08 Lëtzebuerg
Hermes
Sophie
65
LUX
Mestre
Tun
66
LUX
Bison
Enrico
67
ITA
Natile
Giuseppe
68
LUX
Dostert
Fabienne
69
LUX
Poeckes
Manon
70
LUX
Schmit
Claude
71
LUX
CSL
Mei
Laurent
72
LUX
CA Fola
Ristovski
Aleksandar
127
MAC
Adams
Matthias
73
DEU
LT Schweich
Koser
Carla
74
LUX
4 run team
Faria
Natalia
75
PRT
4 run team
Miranda
Alice
76
PRT
4 run team
Hensel
Philipp
77
DEU
LT Schweich
Kasel
Jo
78
LUX
X3M Triathlon Mersch
ZINKSTOK
Eszter
79
NLD
Böhmer uverová
Jana
80
SVK
Goerens
Claude
81
LUX
Facchinato
Alberto
82
ITA
Prevato
Valentina
83
ITA
Huss
Danielle
84
LUX
Leyers
Simone
128
LUX
MARTON
Dora
85
HUN
Schaeger
Claude
86
LUX
Chiesa
Julien
129
LUX
MIYAMA
Yasuhiro
87
JPN
KOSER
Fabien
88
FRA
Amicale POST Luxembourg
Umit
Misirli
130
LUX
Movento
Misirli
Umit
89
LUX
MOVEnTO
Poos
Sandra
90
LUX
Walch
Marc
91
LUX
celtic diekirch
Kirsch
Gilles
92
LUX
Wealer
Bob
93
LUX
Feola
Michele
94
ITA
LG Langsur
Gavin
Stephan
95
LUX
Gross
Jules
96
LUX
Zeimet
Matthieu
97
LUX