Toggle navigation
Menu
Events
Results
Contact
Your Registration
0
Login
Login
EN
DE - deutsch
EN - english
FR - français
36. Mitternachtslauf 2022 Kröv
list of participants
36. Mitternachtslauf 2022 Kröv
list of participants
MITTERNACHTSLAUF
switch Discipline (MITTERNACHTSLAUF)
Lauf der Jüngsten Jungen
Lauf der Schülerklassen
JEDERMANNLAUF
MITTERNACHTSLAUF
Lauf der Jüngsten Mädchen
to the registration
Download complete list
All participants of the discipline:
MITTERNACHTSLAUF
Filter (click to remove it):
Nationality: DEU
[x]
Lastname
Firstname
M/F
Status
Startnumber
Nation
Club
Huwer
Christian
DEU
Team ippatec Hetzerath
Mauren
Melina
648
DEU
DJK Kelberg
Comes
Michael
501
DEU
TuS Bengel 05
Griebel
Alexandra
502
DEU
Griebel
Martin
503
DEU
Kirchhübel
Lars
504
DEU
Fiedler
Annemarie
709
DEU
Högner
Oliver
505
DEU
SV Neunkirchen-Steinborn
Schwalen
Andrea
506
DEU
Müller
Bernadette
507
DEU
Tesch
Kai
508
DEU
Theis
Andrea
509
DEU
Charlotte Christina
Willgerodt
20080
DEU
LG Meulenwald Föhren
Räder
André
510
DEU
Jugendhof Wolf
Corell
Vincenzo
511
DEU
Jugendhof Wolf
Born
Phillipp
512
DEU
Jugendhof Wolf
Burch
Dustin
513
DEU
Jugendhof Wolf
Leyendecker
Kerstin
514
DEU
Jugendhof Wolf
Bauer
Michelle
617
DEU
LT Schweich
Wagner
Matthias
515
DEU
Westenergie Team 2022
Dahlem
Claudia
516
DEU
Westenergie Team 2022
Dollt
Andreas
517
DEU
Lauftreff TuLux
Kaspari
Volker
518
DEU
Hübner
Monika
721
DEU
Parksauna Trier
Ehlen
Martin
519
DEU
Lambachläufer
Thiel
Udo
618
DEU
FC Oberöfflingen
Körsten
Michael
696
DEU
Vulkanläufer
Körsten
Elke
697
DEU
Vulkanläufer
Jacobs
Ina
693
DEU
Vulkanläufer
Umbach
Inge
520
DEU
Vulkanläufer
Hahn
Franziska
521
DEU
Turnverein Kröv
Laumers
Michael
522
DEU
SC Bleialf
Matheisen
Peter
523
DEU
LT Bergheim / Erft
Schäfer
Detlef
708
DEU
Lambachläufer
Näckel
Torsten
651
DEU
SpVgg Minderlittgen/Hupperath
Weber
Heiko
524
DEU
TuS Hoppstädten
Schu
Sammy
761
DEU
LTF Marpingen
Kautenburger
Matthias
525
DEU
FC Kinderbeuern
Münzel
Christiane
634
DEU
LG Laacher See
Poertner
Damiano
632
DEU
LG Laacher See
Rüb
Michael
633
DEU
LG Laacher See
Thomé
Gerd
526
DEU
Meddys LWT Koblenz
Daus
Kerstin
527
DEU
Meddys LWT Koblenz
Engel
Miriam
20077
DEU
TG Konz
Eckerth
Alissa
DEU
Tondera
Lorenz
DEU
Horn
Kathrin
DEU
Koch
Thomas
528
DEU
Die Eifelläufer
Keil-Forneck
Andreas
620
DEU
Becker
Mathias
DEU
Tondera
Lorenz
763
DEU
Horn
Kathrin
756
DEU
Becker
Mathias
754
DEU
Janas
Sven
753
DEU
Kraftclub Kaiser
Janas
Sven
30001
DEU
Kraftclub Kaiser
Esser
Ellen
730
DEU
Horn
Beate
755
DEU
Beck
Joris
722
DEU
Huwer
Christian
715
DEU
Team ippatec Hetzerath
Keppeln
Martina
711
DEU
make you feel good -Team
Brautlecht
Max
616
DEU
Springiersbacher-Hof
Skrobotz
Jens
20093
DEU
Beck
Jonas
653
DEU
Roos
Jochen
641
DEU
Skrobotz
Jens
640
DEU
Roos
Jochen
20094
DEU
Brautlecht
Alexandra
649
DEU
Springiersbacher-Hof
Beck
Jonas
20100
DEU
Linke
Katrin
DEU
SV Monzelfeld
Göbel
Winfried
DEU
LG Landeskrone Görlitz
Roßkamp
Hermann
529
DEU
Dieterich
René
530
DEU
TUS Sohren
Reinhardt
Alexander
20032
DEU
Schnitzius
Alfred
531
DEU
Lauftreff Kröv
Dieterich
André
532
DEU
TUS Sohren
Popp
Andrej
669
DEU
Idarer Turnverein 1873
Jalosa
Wladimir
686
DEU
Jalosa
Irina
685
DEU
Marx
Celine
534
DEU
Ludwig
Julia
536
DEU
Braun
Wolfram
749
DEU
LG Meulenwald Föhren
Haas
Marion
750
DEU
LG Meulenwald Föhren
Malburg
Angelika
539
DEU
Active-BKS
Schäfer
Peter
657
DEU
Lt TuS Platten
Schneider
Christel
739
DEU
LT Esch
Sporleder
Sandra
540
DEU
Fit & Fun Traben-Trarbach
Hübner
Monika
20105
DEU
Parksauna Trier
Nospes
Peter
720
DEU
LG Meulenwald Föhren
Finkler
Frank
541
DEU
Portz
Uwe
542
DEU
Lehnert
Werner
543
DEU
AH Piesbach
Flemmer
Manuela
20107
DEU
LT Puderbach
Best
Joachim
20108
DEU
LT Puderbach
Kreis-McGarr
Sabine
544
DEU
Blum
Reinhold
746
DEU
Grünewaldläufer SV Lüxem
Haas
Armin
546
DEU
SV Zell
Velser
Gloria
547
DEU
Johannes
Andreas
621
DEU
Dähnert
Tina
550
DEU
Borrmann
Dietmar
551
DEU
VFL Algenrodt