Toggle navigation
Menu
Events
Results
Contact
Your Registration
0
Login
Login
EN
DE - deutsch
EN - english
FR - français
Foyer Vollekslaf Walfer 2023
list of participants
Foyer Vollekslaf Walfer 2023
list of participants
HAUPTLAUF 12 km
switch Discipline (HAUPTLAUF 12 km)
Juniorlaf
Jogging
HAUPTLAUF 12 km
Mini
to the registration
Download complete list
All participants of the discipline:
HAUPTLAUF 12 km
Lastname
Firstname
M/F
Status
Startnumber
Nation
Club
Heinen
Steve
861
Canaria
Susana
862
Fernandes
Manuel
863
Kipchen
Chris
864
CA Bieles
Hoscheit
Tim
865
Nýdrle
Petr
866
Wolff
Lucien
867
Wolff
Danielle
868
Scheller
Maryse
869
Nýdrlová
Lenka
870
Rausi
Kristiina
871
Rausi
Madis
872
Hoffmann
Elisabeth
873
Celtic Diekirch
O Neill
Cat
874
Cool Runnings Luxembourg
Rek
Iwona
875
Rembertów Team / EIB
Rischette
Jang
877
Grosbusch
Goy
878
LUX
Grosbusch
LU
JI
879
Ji LU
Nosbusch
Mireille
LUX
Mantin
Benny
880
Holzapfel-Mantin
Nicole
881
Troupel
Gilles
882
Di bartolomeo
Yves
883
DI bartolomeo
Chris
884
Licker
Martine
885
Heiderscheid
Colin
886
LUX
Ide
Jelle
LUX
GIARMANA
Virginie
887
Domnisor
Dana
888
Chevalier
Laurent
889
Walfer Huesen
Pieretti
Dovilio
890
CorriPergola
HILD
Romain
897
VANDEROSE
Sébastien
898
Bock-Oussard
Cécile
899
Dahan
Ben
1108
Ries
Martin
900
Berend
Max
901
Löffler
Tim
902
LUX
Löffler security systems
Matias
Joao Luis
903
Zoller
Arnaud
904
LT Hesper
Ewerling
Corinne
905
CA Belvaux
Devaquet
Andy
906
Pinheiro
Nuno
907
Pinheiro
José Manuel
908
Zeyen
Malou
909
Birzan
Ionut Razvan
910
Hansen Cruchten
Mats
911
Zastawnik
Eva
912
MARQUES
Lino
913
Goergen
Marc
914
CAE Grevenmacher
Grober
Raphael
915
Seuré
Tim
916
Nadine
Faber
917
LT Hesper
Rodriguez
Lied
918
Breger
Olivier
919
Mariana
Agrodimou
920
Tehrani
Nima
921
Chala
Hanna
922
CSL
Loes
Michel
923
TEAM X3M SNOOZE
Wagner
Mike
1089
Zigrand
Andre
924
Jacoby
Yasmine
925
LUX
Schmit
Corinne
926
Lallemang
Max
927
C.A.Fola
Diener
Mike
928
Gongstriker Coaching & Consulting
Ronan
Siobhan
929
MOUSSAID
DRISS
930
Cadudelange
Sylvie
Debaty
931
Foyer
Fourny
Marylène
932
Foyer
Frisch
Sven
933
Krecké
Max
934
Dawson
Grant
935
Grant Dawson
Mergen
Claude
936
Tiganila
Catalin
1094
Tiganila
Valentina
1093
Kotecka
Michaela
939
Europa Runners
Schroeder
Eike
940
SpeciaL Olympics Luxembourg
Zossong
Jean-Luc
941
LUX
SpeciaL Olympics Luxembourg
Rosseljong
Laurent
942
SpeciaL Olympics Luxembourg
Nilles
Samuel
943
TEAM X3M SNOOZE
Sietzen
Gil
944
Nuñez
Gonzalo
1084
Jénin
Jeanne
945
Jénin
Claire
946
Angelsberg
Steve
1117
Celtic Diekirch
Kirsch
Alain
947
Schroeder
Manon
1112
Becker
Bonnie
949
Hirtt
Mathis
950
Hittelet
Sarah
951
Godinho
Dina
952
Weidert
Sandra
953
CSN Clervaux
Schlentz
Roland
954
/
Verstuyft
Guy
955
Dostert
Jeff
956
Geoffroy
Antoine
957
FRA
Hoeser
Jo
958
McCarthy
Donnchadh
1075
Arend
Marc
959
Celtic Diekirch
Feola
Michele
960
LG Langsur