Toggle navigation
Menu
Events
Results
Contact
Your Registration
0
Login
Login
EN
DE - deutsch
EN - english
FR - français
Results: 13. TEBA Radweglauf 2023
300m Bambinilauf
13. TEBA Radweglauf 2023
Results
300m Bambinilauf
switch Discipline:
300m Bambinilauf
Info
5km Walking
1km WK U8-U12
1km WJ U14-U16
1km MK U8-U12
1km MJ U14-U16
300m Bambinilauf
5km AOK Firmen-u. Jedermannlauf
10 km Bitburger 0,0% Hauptlauf
Download complete list
further result to download
Bitburger Läufercup Kontrolle.pdf
back to overview
Filter (click to remove it):
Nation: DEU
[x]
Name
Class
YOB
Startnumber
Nation
Club
1.
Abt, Matthew
M
2018
1072
DEU
TG Konz
2.
Arend, Norah
W
2016
1005
DEU
3.
Baumstark, Leonie
W
2016
1009
DEU
4.
Baumstark, Maxim
M
2018
1010
DEU
5.
Beyer, Paul
M
2019
1063
DEU
TV Hermeskeil
6.
Bickler, Lotta
W
2017
1002
DEU
Kita Mathi
7.
Blind, Johanna
W
2018
1036
DEU
TV Hermeskeil
8.
Dellwing, Sofia
W
2019
1046
DEU
TV Hermeskeil
9.
Dochow, Lars
M
2017
1074
DEU
TV Hermeskeil
10.
Düpre, Johannes
M
2021
1094
DEU
TV Hermeskeil
11.
Eberhard, Laurent
M
2017
1026
DEU
12.
Erschens, Felix
M
2019
1065
DEU
TV Hermeskeil
13.
Farkas, Philipp
M
2021
1060
DEU
TV Hermeskeil
14.
Folz, Lenia
W
2017
1058
DEU
TV Hermeskeil
15.
Forster, Jakob
M
2019
1040
DEU
TV Hermeskeil
16.
Forster, Jano
M
2020
1070
DEU
IGS Hermeskeil
17.
Fuchs, Oskar
M
2021
1049
DEU
TV Hermeskeil
18.
Ganz, Juna
W
2017
1004
DEU
Kita Mathi
19.
Geibel, Franz
M
2019
1064
DEU
TV Hermeskeil
20.
Gorges, Lea
W
2018
1089
DEU
21.
Grünewald, Konrad
M
2017
1087
DEU
22.
Grünewald, Laurence
M
2019
1088
DEU
23.
Hansen, Paul
M
2017
1030
DEU
TEBA
24.
Haupenthal, Ella
W
2019
1043
DEU
TV Hermeskeil
25.
Heinz, Martha
W
2018
1015
DEU
26.
Hoff, Jonah
M
2017
1013
DEU
27.
Horn, Leia
W
2019
1017
DEU
Kita Mathi
28.
Horn, Luke
M
2018
1016
DEU
Kita Mathi
29.
Igel, Marleen
W
2019
1045
DEU
TV Hermeskeil
30.
Jäckels, Matteo
M
2020
1028
DEU
31.
Jost, Tilda
W
2018
1024
DEU
32.
Juchem, Emma
W
2017
1057
DEU
TV Hermeskeil
33.
Juchem, Paula
W
2019
1059
DEU
TV Hermeskeil
34.
Kahn, Yannick
M
2020
1067
DEU
TV Hermeskeil
35.
Kast, Matilda
W
2017
1033
DEU
TV Hermeskeil
36.
Kaub, Toni
M
2020
1047
DEU
TV Hermeskeil
37.
Klemens, Benjamin
M
2019
1039
DEU
TV Hermeskeil
38.
Klemens, Jonathan
M
2017
1031
DEU
TV Hermeskeil
39.
Koltes, Jolie
W
2020
1054
DEU
TV Hermeskeil
40.
Koshelev, Alexander
M
2017
1003
DEU
41.
Köstler, Lukas
M
2017
1011
DEU
Kita Mathi
42.
Lanin, Malia
W
2019
1044
DEU
TV Hermeskeil
43.
Lehmann, Mattis
M
2016
1022
DEU
Trier
44.
Lehnen, Emilia
W
2017
1037
DEU
TV Hermeskeil
45.
Lindner, Hannah
W
2020
1020
DEU
46.
Lindner, Theo
M
2018
1019
DEU
47.
Link, Emely
W
2017
1066
DEU
TV Hermeskeil
48.
Menzer, Jesper
M
2020
1001
DEU
TV Hermeskeil
49.
Muno, Anna
W
2019
1035
DEU
TV Hermeskeil
50.
Muno, Lea
W
2018
1055
DEU
TV Hermeskeil
51.
Nebert, Philipp
M
2019
1042
DEU
TV Hermeskeil
52.
Nebert, Sofie
W
2017
1032
DEU
TV Hermeskeil
53.
Nebert, Thomas
M
2019
1041
DEU
TV Hermeskeil
54.
Paulus, Hedi
M
2020
1093
DEU
55.
Paulus, Hugo
M
2019
1092
DEU
56.
Pinsack, Max
M
2019
1025
DEU
57.
Rauber, Theo
M
2019
1006
DEU
FC Kastel
58.
Reis, Maximilian
M
2018
1008
DEU
59.
Schäuble, Tilda
W
2019
1050
DEU
TV Hermeskeil
60.
Schuh, Anna
W
2021
1073
DEU
61.
Siboniyo, Nava Pascasie
W
2019
1012
DEU
Kita Mathi
62.
Spikowski, Malou
W
2021
1061
DEU
TV Hermeskeil
63.
Spikowski, Phil
M
2019
1062
DEU
TV Hermeskeil
64.
Spurk, Peter
M
2019
1027
DEU
65.
Thielen, Philipp
M
2017
1029
DEU
OpfA
66.
Uder, Marlena
W
2018
1071
DEU
IGS Hermeskeil
67.
Weber, David
M
2017
1056
DEU
TV Hermeskeil
68.
Wolf, Ayden
M
2021
1051
DEU
TV Hermeskeil
69.
Wolf, Lian
M
2017
1034
DEU
TV Hermeskeil
70.
Zafari, Keywan
M
2017
1038
DEU
TV Hermeskeil
71.
Zetsch, Louis
M
2017
1052
DEU
TV Hermeskeil
72.
Zöhler, Nele
W
2016
1007
DEU
Kita Mathi