Toggle navigation
Menu
Events
Results
Contact
Your Registration
0
Login
Login
EN
DE - deutsch
EN - english
FR - français
Results: 13. TEBA Radweglauf 2023
300m Bambinilauf
13. TEBA Radweglauf 2023
Results
300m Bambinilauf
switch Discipline:
300m Bambinilauf
Info
5km Walking
1km WK U8-U12
1km WJ U14-U16
1km MK U8-U12
1km MJ U14-U16
300m Bambinilauf
5km AOK Firmen-u. Jedermannlauf
10 km Bitburger 0,0% Hauptlauf
Download complete list
further result to download
Bitburger Läufercup Kontrolle.pdf
back to overview
Filter (click to remove it):
Class: W
[x]
Name
Class
YOB
Startnumber
Nation
Club
1.
Arend, Norah
W
2016
1005
DEU
2.
Baumstark, Leonie
W
2016
1009
DEU
3.
Bickler, Lotta
W
2017
1002
DEU
Kita Mathi
4.
Blind, Johanna
W
2018
1036
DEU
TV Hermeskeil
5.
Bölte, Elena
W
2014
1096
6.
Brinkert, Hanna
W
2020
1097
7.
Dellwing, Sofia
W
2019
1046
DEU
TV Hermeskeil
8.
Folz, Lenia
W
2017
1058
DEU
TV Hermeskeil
9.
Ganz, Juna
W
2017
1004
DEU
Kita Mathi
10.
Gorges, Elli
W
2017
1090
11.
Gorges, Lea
W
2018
1089
DEU
12.
Haupenthal, Ella
W
2019
1043
DEU
TV Hermeskeil
13.
Heinz, Martha
W
2018
1015
DEU
14.
Horn, Leia
W
2019
1017
DEU
Kita Mathi
15.
Igel, Marleen
W
2019
1045
DEU
TV Hermeskeil
16.
Jost, Tilda
W
2018
1024
DEU
17.
Juchem, Emma
W
2017
1057
DEU
TV Hermeskeil
18.
Juchem, Paula
W
2019
1059
DEU
TV Hermeskeil
19.
Kast, Matilda
W
2017
1033
DEU
TV Hermeskeil
20.
Koltes, Jolie
W
2020
1054
DEU
TV Hermeskeil
21.
Lanin, Malia
W
2019
1044
DEU
TV Hermeskeil
22.
Lehnen, Emilia
W
2017
1037
DEU
TV Hermeskeil
23.
Lindner, Hannah
W
2020
1020
DEU
24.
Link, Emely
W
2017
1066
DEU
TV Hermeskeil
25.
Muno, Anna
W
2019
1035
DEU
TV Hermeskeil
26.
Muno, Lea
W
2018
1055
DEU
TV Hermeskeil
27.
Nebert, Sofie
W
2017
1032
DEU
TV Hermeskeil
28.
Schäuble, Tilda
W
2019
1050
DEU
TV Hermeskeil
29.
Schuh, Anna
W
2021
1073
DEU
30.
Siboniyo, Nava Pascasie
W
2019
1012
DEU
Kita Mathi
31.
Spikowski, Malou
W
2021
1061
DEU
TV Hermeskeil
32.
Uder, Marlena
W
2018
1071
DEU
IGS Hermeskeil
33.
Zöhler, Nele
W
2016
1007
DEU
Kita Mathi