Toggle navigation
Menu
Events
Results
Contact
Your Registration
0
Login
Login
EN
DE - deutsch
EN - english
FR - français
Spiridon Bëschlaf
list of participants
Spiridon Bëschlaf
list of participants
10km Bëschlaf
switch Discipline (10km Bëschlaf)
10km Bëschlaf
INFO
to the registration
Download complete list
All participants of the discipline:
10km Bëschlaf
Lastname
Firstname
M/F
Status
Startnumber
Nation
Club
Schanen
Nathalie
1001
LUX
Stucchi
Jonathan
1002
LUX
A.S. Douanes
Maggipinto
Jeff
1003
LUX
Reuter
Daniel
1004
LUX
Trispeed Mamer
Faria
Natalia
1005
POR
4 Run Team
Koser
Carla
1006
LUX
4 Run Team
Baltazar
Ana
1007
POR
4 Run Team
Miranda
Alice
1008
POR
4 Run Team
RIBEIRO NOGUEIRA
Antonio Joni
1009
PRT
Spiridon 08 Lëtzebuerg
Feyder
Tamara
1010
LUX
Turmes
David
1011
LUX
Hansen
Franky
1012
LUX
Simon
Veronique
1013
LUX
Spiridon 08 Lëtzebuerg / Special Olympics Lëtzebue
Schmit
Mike
1014
LUX
Spiridon 08 Lëtzebuerg / Special Olympics Lëtzebue
Capaldini
David
1015
LUX
FatBetty.Run
GLOD
Michel Patrick (Paddy)
1016
LUX
Spiridon 08 Lëtzebuerg
Venturelli
Francesca
1017
ITA
Neis
Nicoletta
1018
LUX
Kaufmann
Luc
1019
LUX
Majima
Yutaka
1020
JPN
Rosa
Quispe
1021
PER
.
Agostinho
Natalia
1022
FRA
Frisch
Pamela
1023
LUX
Laaftreff Hesper
Weiss
Nathalie
1024
LUX
Mulvin
Dermot
1025
LUX
KYLONIS
NIKOLAOS
1026
GRC
ZEYS PIERIAS
Hoffmann
Laurence
1027
LUX
Feola
Michele
1028
ITA
LG Langsur
Kugener
Jill
1029
LUX
Coimbra
Dany
1030
POR
ESPADA
Jesus
1031
ESP
KODRA
Olta
1032
ALB
Picard
Christophe
1033
FRA
Coulon
Serge
1034
LUX
AS Douanes
Maola
Sarah
1035
LUX
Gomes Da Costa
Vitor Manuel
1036
LUX
Spiridon 08 Lëtzebuerg
Duboutay
Sven
1037
LUX
Rodrigues
Nelia
1038
POR
Huberty
Ludovic
1039
LUX
/
Muller
Fernand
1040
LUX
Spiridon 08 Lëtzebuerg
Santos Marques
Sandra
1041
PT
BILLET
Thomas
1042
FRA
Post
Helina
1043
EST
Mersch
Tom
1044
LUX
Gasperoni
Alberto
1045
ITA
Spiridon 08 Lëtzebuerg
Brandenburger
Jo
1046
LUX
Celtic Diekirch
Kertz
Christiane
1047
LUX
Celtic Diekirch
SIMOES
ARTUR
1048
LUX
Kuptsov
Vladimir
1049
RUS
Fiorino
Sascha
1050
LUX
Gilson
Lynda
1051
LUX
MULLER
Frank
1052
LUX
SPIRIDON 08 Luxembourg
Dias
Nathalie
1053
LUX
Pettinato
Deborah
1054
ITA
D?Ettore
Anna
1055
ITA
AIT OUAKRIM
Abdel
1056
LUX
Spiridon 08 Lëtzebuerg
Sheila
Philipps
1057
LUX
Pinto
Filipe
1058
LUX
Espen
Pascal
1059
LUX
Gilson
Brenda
1060
LUX
Knarov
Nicolas
1061
LUX
Demuth
Marc
1062
LUX
Kops
Carole
1063
LUX
BRAULT
Christophe
1064
F
OESTREICHER
MARTHE
1065
LUX
Jaeger
Giulia
1066
LUX
Spiridon 08 Lëtzebuerg
Cyrille
BELLWALD
1067
LUX
Spiridon 08 Lëtzebuerg
Jane
RISTANOVIC
1068
LUX
Spiridon 08 Lëtzebuerg
Schmitt
Matthias
1069
DEU
Ruppert
Dani
1070
LUX
Spiridon 08 Lëtzebuerg
Ruppert
Claude
1071
LUX
Groben
Maurice
1072
LUX
Bertrand
Lors
1073
BEL
Barros
Antonio
1074
PRT
Giorgetti
Neves Fonseca
Vitor
1075
PRT
Giorgetti
Moreira da Cruz
Antonio
1076
PRT
Giorgetti
Mike
Schneider
1077
LUX
Lauftreff Kirf
Vicky
Mohr
1078
DEU
Lauftreff Kirf
Murielle
Hartert-Devos
1079
LUX
Lauftreff Kirf
Francois
Hartert
1080
LUX
Lauftreff Kirf
Popova
Anja
1081
LUX
Spiridon 08 Lëtzebuerg
GRICE
TOBY
1082
GBR
GIAAC
Markus
Kettenhofen
1083
DEU
Lauftreff Kirf
Bernhard
Thömmes
1084
DEU
Lauftreff Kirf
Simon
Marc
1085
LUX
Roth
Claude
1086
LUX
Mida
Boguslaw
1087
LUX
Uhres
Guy
1088
LUX
Migge
Lars Morgan
1089
LUX
ION Group Lux Lions
Egilsdottir
Runa
1090
LUX
Trilux
Rodrigues
Bruno
1091
POR
Wolff
Danielle
1092
LUX
Wolff
Lucien
1093
LUX
Jans
Eric
1098
LUX