|
|
|
Name |
|
Class |
|
Startnumber |
Nation |
Club |
|
|
|
|
|
|
|
Abel, PRIGENT |
|
M- |
|
5295 |
FRA |
VAUBAN CE1_D |
|
|
|
|
|
|
|
Achille, EVRARD RAMOND |
|
M- |
|
5482 |
FRA |
VAUBAN CP_A |
|
|
|
|
|
|
|
Adam, ABOUNASSER |
|
M- |
|
5444 |
FRA |
VAUBAN CM1_F |
|
|
|
|
|
|
|
Adam, HEDDAD |
|
M- |
|
5524 |
FRA |
VAUBAN CP_D |
|
|
|
|
|
|
|
Adam, ZAOUALI |
|
M- |
|
5537 |
FRA |
VAUBAN CP_E |
|
|
|
|
|
|
|
Adam Anir, BOUGUEJJA |
|
M- |
|
5550 |
FRA |
VAUBAN CP_F |
|
|
|
|
|
|
|
Adelais, MARGETIDIS |
|
W- |
|
5329 |
FRA |
VAUBAN CE2_A |
|
|
|
|
|
|
|
Adèle, PICARD |
|
W- |
|
5595 |
FRA |
VAUBAN GS_F |
|
|
|
|
|
|
|
Adrian, ZIANVENI |
|
M- |
|
5250 |
FRA |
VAUBAN CE1_A |
|
|
|
|
|
|
|
Adrien, LEROY |
|
M- |
|
5419 |
FRA |
VAUBAN CM1_C |
|
|
|
|
|
|
|
Adrien, SEBAN |
|
M- |
|
5440 |
FRA |
VAUBAN CM1_E |
|
|
|
|
|
|
|
Adrien, Romain, KLAA |
|
M- |
|
5585 |
FRA |
VAUBAN GS_D |
|
|
|
|
|
|
|
Agathe, GOUEDARD |
|
W- |
|
5462 |
FRA |
VAUBAN CM2_B |
|
|
|
|
|
|
|
Agnes, NIVOIX |
|
W- |
|
5496 |
FRA |
VAUBAN CP_B |
|
|
|
|
|
|
|
Alban, BODÉRÉ NICOLAS |
|
M- |
|
5596 |
FRA |
VAUBAN GS_F |
|
|
|
|
|
|
|
ALBUQUERQUE, Yanis |
|
M- |
|
5998 |
POR |
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander, Beelaerts van Blokland |
|
M- |
|
5603 |
FRA |
VAUBAN GS_G |
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Adrien, MONOT |
|
M- |
|
5316 |
FRA |
VAUBAN CE1_F |
|
|
|
|
|
|
|
Alexis, VARROY |
|
M- |
|
5551 |
FRA |
VAUBAN CP_F |
|
|
|
|
|
|
|
Alice, CHANUDET |
|
W- |
|
5614 |
FRA |
VAUBAN GS_H |
|
|
|
|
|
|
|
Alice, ZIANVENI |
|
W- |
|
5604 |
FRA |
VAUBAN GS_G |
|
|
|
|
|
|
|
Alicia, HERNANDEZ ARCOS |
|
W- |
|
5347 |
FRA |
VAUBAN CE2_B |
|
|
|
|
|
|
|
Alicia, VILLAUME - ABUNDES |
|
W- |
|
5472 |
FRA |
VAUBAN CM2_E |
|
|
|
|
|
|
|
Alissoutin, Gloria |
|
W- |
|
5237 |
FRA |
C1 Walfer |
|
|
|
|
|
|
|
Alix, KRUSE |
|
W- |
|
5615 |
FRA |
VAUBAN GS_H |
|
|
|
|
|
|
|
Aliya, DUMENIL |
|
W- |
|
5251 |
FRA |
VAUBAN CE1_A |
|
|
|
|
|
|
|
ALVES, Hugo |
|
M- |
|
5978 |
LUX |
|
|
|
|
|
|
|
|
Alyssa, DE ANGELIS |
|
W- |
|
5552 |
FRA |
VAUBAN CP_F |
|
|
|
|
|
|
|
Amaury, BALL |
|
M- |
|
5509 |
FRA |
VAUBAN CP_C |
|
|
|
|
|
|
|
Amy, CABEL |
|
W- |
|
5483 |
FRA |
VAUBAN CP_A |
|
|
|
|
|
|
|
Ana-Lucia, REYMOND |
|
W- |
|
5480 |
FRA |
VAUBAN CM2_G |
|
|
|
|
|
|
|
Anaïs, AUSPITZ |
|
W- |
|
5616 |
FRA |
VAUBAN GS_H |
|
|
|
|
|
|
|
Anatole, MAURIER |
|
M- |
|
5441 |
FRA |
VAUBAN CM1_E |
|
|
|
|
|
|
|
Andrews, James |
|
M- |
|
5737 |
GBR |
|
|
|
|
|
|
|
|
ANNA, JUIN |
|
W- |
|
5330 |
FRA |
VAUBAN CE2_A |
|
|
|
|
|
|
|
Anna, PRALONG |
|
W- |
|
5407 |
FRA |
VAUBAN CM1_B |
|
|
|
|
|
|
|
Anouk, PICINATI |
|
W- |
|
5393 |
FRA |
VAUBAN CM1_A |
|
|
|
|
|
|
|
Antonin, MENNEL |
|
M- |
|
5461 |
FRA |
VAUBAN CM2_A |
|
|
|
|
|
|
|
ANTUNES CLOOS, KEO |
|
M- |
|
5663 |
LUX |
|
|
|
|
|
|
|
|
Apolline, BICHON |
|
W- |
|
5318 |
FRA |
VAUBAN CE1_F |
|
|
|
|
|
|
|
Apolline, FELLMANN |
|
W- |
|
5484 |
FRA |
VAUBAN CP_A |
|
|
|
|
|
|
|
Armand, JAGER |
|
M- |
|
5429 |
FRA |
VAUBAN CM1_D |
|
|
|
|
|
|
|
Arsene, FRANCOIS-FELTEN |
|
M- |
|
5485 |
FRA |
VAUBAN CP_A |
|
|
|
|
|
|
|
Arthur, BORRAS |
|
M- |
|
5553 |
FRA |
VAUBAN CP_F |
|
|
|
|
|
|
|
Arthur, Hertz |
|
M- |
|
5681 |
FRA |
|
|
|
|
|
|
|
|
Arthur, LEBRUN |
|
M- |
|
5331 |
FRA |
VAUBAN CE2_A |
|
|
|
|
|
|
|
Arthur, MOUSSET |
|
M- |
|
5525 |
FRA |
VAUBAN CP_D |
|
|
|
|
|
|
|
Arthur, RAYMOND |
|
M- |
|
5281 |
FRA |
VAUBAN CE1_C |
|
|
|
|
|
|
|
Arthus, VERNIER |
|
M- |
|
5486 |
FRA |
VAUBAN CP_A |
|
|
|
|
|
|
|
Artus, Muller |
|
M- |
|
5069 |
FRA |
|
|
|
|
|
|
|
|
ATAKSHI EKITAH, Jescia |
|
W- |
|
5770 |
KEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
Athena, LEGGE |
|
W- |
|
5394 |
FRA |
VAUBAN CM1_A |
|
|
|
|
|
|
|
AUGUSTIN, DUBOSQUET |
|
M- |
|
5430 |
FRA |
VAUBAN CM1_D |
|
|
|
|
|
|
|
Augustin, RICARD-MICHAUX |
|
M- |
|
5361 |
FRA |
VAUBAN CE2_C |
|
|
|
|
|
|
|
Aurelia, DOBOSZ |
|
W- |
|
5510 |
FRA |
VAUBAN CP_C |
|
|
|
|
|
|
|
AXEL, HOSTEN |
|
M- |
|
5378 |
FRA |
VAUBAN CE2_D |
|
|
|
|
|
|
|
Axel, MAKKE |
|
M- |
|
5526 |
FRA |
VAUBAN CP_D |
|
|
|
|
|
|
|
Axel, YILMAZ |
|
M- |
|
5574 |
FRA |
VAUBAN GS_B |
|
|
|
|
|
|
|
Axelle, RANOUIL |
|
W- |
|
5379 |
FRA |
VAUBAN CE2_D |
|
|
|
|
|
|
|
Aymeric, LE BRIS |
|
M- |
|
5575 |
FRA |
VAUBAN GS_B |
|
|
|
|
|
|
|
Ba, Cheik |
|
M- |
|
5033 |
FRA |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ba, Fatou |
|
W- |
|
5034 |
FRA |
|
|
|
|
|
|
|
|
Baccus, Mathilde |
|
W- |
|
5132 |
LUX |
|
|
|
|
|
|
|
|
Baldeon, Amazona |
|
W- |
|
5068 |
LUX |
|
|
|
|
|
|
|
|
Balla-Papp, Oliver |
|
M- |
|
5963 |
HUN |
Zoltan Papp |
|
|
|
|
|
|
|
Balla-Papp, Rozina |
|
W- |
|
5964 |
HUN |
Zoltan Papp |
|
|
|
|
|
|
|
Balumuene Ekitah, Jean-Daniel |
|
M- |
|
5769 |
KEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
Baptista Barra, Elisa |
|
W- |
|
5220 |
LUX |
|
|
|
|
|
|
|
|
Baptista Barra, Esther |
|
W- |
|
5219 |
LUX |
|
|
|
|
|
|
|
|
Baptiste, BRAS |
|
M- |
|
5605 |
FRA |
VAUBAN GS_G |
|
|
|
|
|
|
|
Baptiste, VIEIRA DE CARVALHO |
|
M- |
|
5297 |
FRA |
VAUBAN CE1_D |
|
|
|
|
|
|
|
Barile, Giuseppe |
|
M- |
|
5940 |
LUX |
|
|
|
|
|
|
|
|
Barsotti, Cleo |
|
W- |
|
5052 |
LUX |
|
|
|
|
|
|
|
|
Basile, DUBOSQUET |
|
M- |
|
5266 |
FRA |
VAUBAN CE1_B |
|
|
|
|
|
|
|
Beaumet, Amélie |
|
W- |
|
5122 |
LUX |
CAB Luxemburg |
|
|
|
|
|
|
|
Behia Maryam, AZIZI |
|
M- |
|
5253 |
FRA |
VAUBAN CE1_A |
|
|
|
|
|
|
|
Beissel, Antoine |
|
M- |
|
5750 |
LUX |
CSL |
|
|
|
|
|
|
|
Ben, Crawford |
|
M- |
|
5164 |
LUX |
|
|
|
|
|
|
|
|
Benali, Elisa |
|
W- |
|
5212 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
Benali, Marco |
|
M- |
|
5211 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
|
|
Benjamin, MALONEY |
|
M- |
|
5305 |
FRA |
VAUBAN CE1_E |
|
|
|
|
|
|
|
Benoit, LIBEAU |
|
M- |
|
5409 |
FRA |
VAUBAN CM1_B |
|
|
|
|
|
|
|
Berend, Raphaël |
|
M- |
|
5233 |
LUX |
|
|
|
|
|
|
|
|
Berenice, WOLF |
|
W- |
|
5487 |
FRA |
VAUBAN CP_A |
|
|
|
|
|
|
|
Bernard, Pit |
|
M- |
|
5682 |
LUX |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bertemes, Louis |
|
M- |
|
5759 |
LUX |
CELTIC |
|
|
|
|
|
|
|
BETTEGA, Mael |
|
M- |
|
5955 |
FRA |
|
|
|
|
|
|
|
|
Blanche, AUBREE |
|
M- |
|
5410 |
FRA |
VAUBAN CM1_B |
|
|
|
|
|
|
|
BOCK, Aurélie |
|
W- |
|
5081 |
LUX |
|
|
|
|
|
|
|
|
Boersma, Anton |
|
M- |
|
5223 |
NLD |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohler, Charlotte |
|
W- |
|
5780 |
FRA |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bondarenko, Anna |
|
W- |
|
5991 |
RUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Boros, Bence |
|
M- |
|
5047 |
HUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
Boucek, Laura |
|
W- |
|
5207 |
CZE |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bourgnon, Charlotte |
|
W- |
|
5740 |
LUX |
|
|
|
|
|
|
|
|
Brabec, Jan |
|
M- |
|
5706 |
CZE |
Triatlet |
|
|
|
|
|
|
|
Bram, Leo |
|
M- |
|
5712 |
LUX |
|
|
|
|
|
|
|
|
Braojos, Elia |
|
M- |
|
5786 |
LUX |
|
|
|
|
|
|
|
|
Breistroff, Charles |
|
M- |
|
5153 |
LUX |
|
|
|
|
|
|
|
|
Brozova, Michaela |
|
W- |
|
5073 |
CZE |
|
|
|
|
|