Toggle navigation
Menu
Events
Results
Contact
Your Registration
0
Login
Login
EN
DE - deutsch
EN - english
FR - français
Fastnachts-/Crosslauf in Ellscheid
list of participants
Fastnachts-/Crosslauf in Ellscheid
list of participants
Langstrecke
switch Discipline (Langstrecke)
Kinder 7-11 Jahre
Bambini
Kinder 12-16 Jahre
Mittelstrecke
Langstrecke
Info
to the registration
Download complete list
All participants of the discipline:
Langstrecke
Lastname
Firstname
M/F
Nation
Club
Freymuth
Jürgen
DEU
LG Vulkaneifel
Braun
Wolfram
DEU
LG Meulenwald Föhren
Haas
Marion
DEU
LG Meulenwald Föhren
Hübner
Monika
DEU
LG Meulenwald Föhren
Nospes
Peter
DEU
LG Meulenwald Föhren
Teusch
Holger
GER
TuS Bengel 05
Crump
Florian
DEU
SV Oberkyll 1971 e.V
Bartlett
Olga-Katia
DEU
TG Konz
Bartlett
Michael Lee
USA
Krämer
Nicolas
DEU
Tri Team SV Gerolstein
Dentzer
Marie-Anne
LUX
CA Dudelange
Horten
Karin
DEU
Vulkanläufer
Nolles
Thomas
DEU
LG Meulenwald Föhren
Tombers
Monika
DEU
Vulkanläufer
Polich
Christian
DEU
Grünewaldläufer SV Lüxem
Blum
Reinhold
DEU
SV Lüxem Grünewaldläufer
Burch
Dustin
DEU
Hammann
Theo
DEU
Spiridon Hochwald
Marx
Celine
DEU
Jelly Belly Beans
McGarr
Tim
USA
Jelly Belly Beans
Jegen
Anja
DEU
Vulkanläufer e.V.
Scholzen
Jan
DEU
Schröder
Susi
DEU
Koch
Katja
DEU
Vulkanläufer
Rehrmann
Elke
DEU
Vulkanläufer
Pesch
Gisela
DEU
Vulkanläufer
Limbach
Claudia
DEU
Vulkanläufer
Laumers
Michael
DEU
SC Bleialf
Schmitz
Stefanie
DEU
Vulkanläufer
Müller
Manuela
DEU
Vulkanläufer
Körsten
Michael
DEU
Vulkanläufer
Körsten
Elke
DEU
Vulkanläufer
Mauren
Ludwig
DEU
DJK Kelberg
Mann
Irmgard
DEU
PST Trier
Simonis
Guido
DEU
Vulkanläufer
Wagner
Andrea
DEU
Vulkanläufer
Kober
Alexander
DEU
SC Niederstadtfeld
Roos
Reiner
DEU
Vulkanläufer
Neuerburg
Hildegard
DEU
Vulkanläufer
Kutscheid
Isabel
DEU
Vulkanläufer
Kutscheid
Christoph
DEU
Vulkanläufer
Rehrmann
Anneliese
DEU
Vulkanläufer
Moebus
Inge
DEU
Vulkanläufer
Diederichs
Ute
DEU
Vulkanläufer
Otto
Hans
DEU
Vulkanläufer
Loevenich
Georg
DEU
Hayer
Anne
DEU
Pesch
Susanne
DEU
Vulkanläufer
Knop
Silke
DEU
LT Mertesdorf 2001 e.V.
Willars
Finn
DEU
Tri Team SV Gerolstein
Pelzer
Marco
DEU
LT Mertesdorf 2001 e.V.
Nolles
Alwin
DEU
LG Meulenwald Föhren
Renowitzki
Hans-Peter
DEU
Vulkanläufer
Renowitzki
Steffen
DEU
Vulkanläufer
Renowitzki
Britta
DEU
Vulkanläufer
Lorse
Iris
DEU
Vulkanläufer
Lorse
Kalle
DEU
Vulkanläufer
Thielen
Manuela
DEU
Vulkanläufer
Klinkhammer
Sabine
DEU
Vulkanläufer
Maier
Marcel
DEU
Müsseler
Ute
DEU
Vulkanläufer
Barten
Hermann
DEU
LT Büdlich-Breit-Naurath
Breslauer
Daniel
DEU
LG Laacher See
Breslauer
Karin
DEU
LG Laacher See
Högner
Oliver
DEU
SV Neunkirchen-Steinborn
Haier
Martin
DEU
Vulkanläufer
De Wille
Martin
DEU
Vulkanläufer
Schmalkoke
Philipp
DEU
Sondermann
Marc
DEU
Team Active Bernkastel
Randel
Carsten
DEU
Team Active Bernkastel
Krämer
Jana
DEU
DJK Ochtendung
Kröffges
Uwe
DEU
SV Wallscheid
Mertes
Gudrun
DEU
TC Salmtal
Regh
Manfred
DEU
Tus 05 Daun
Mauren
Melina
DEU
DJK Kelberg
Mauren
Bernadette
DEU
DJK Kelberg
Zillgen
Sonja
DEU
Moareulen UHUU
Lengsdorf
Marc
DEU
Moareulen UHUU
Allmacher
Birgit
DEU
TuS Bengel 05
Braun
Yannick
DEU
TuS Bengel 05
Kessler
Eva Maria
DEU
2B2K
Kessler
Volker
DEU
2B2K
Büch
Patrick
DEU
2B2K
Eckhardt
Thiel
DEU
Jahr
Ursula
DEU
LG Laacher See
Jahr
Rüdiger
DEU
LG Laacher See
Plein
Winfried
DEU
VFL Hillesheim
Endres
Stefan
DEU
Krenn
Veit
DEU
LG-Meulenwald-Föhren
Schmitt
Markus
DEU
HSC 1990 GAMLEN
Theißen
Paul
DEU
SC Bleialf
Hanusch
Sabine
DEU
LG Laacher See
May
Ingo
DEU
Lehmann
Sascha
DEU
Jahnz
Klaus
DEU
LG Laacher See
Duesmann
Andreas
DEU
SV Greimerath
Schupp
Moritz
DEU
Diederichs
Herbert
DEU
Blau Weiß Schalkenmehren
Diederichs
Erik
DEU
Blau Weiß Schalkenmehren
Mangrich
Jürgen
DEU
LT Schweich